חומצה היאלורונית

המושג היאלורונן, או באנגלית Hyaluronic Acid ובקיצור HA, מוכר כיום לכל איש מקצוע בתחום של טיפולי אסתטיקה. הסיבה לכך קשורה לשורה ארוכה של יתרונות שאותם ניתן להשיג בעזרת החומר ולשילוב שהוא מבטיח בין תוצאות מעולות ומראה טבעי. מעבר לכך, השימוש ב-HA שכיח בטיפולי העלמת קמטים ועיבוי שפתיים אך הוא גם עולה בקנה אחד עם היתרונות של טיפולי PRP שמבוססים על החדרת תאי גזע לשיפור המראה הטבעי.

חומצה היאלורונית בעיקר מאפשרת לבצע טיפולי אנטי אייג'ינג באופן טבעי, נוח, מהיר ובטיחותי. זה אומר שניתן להשתמש בה על מנת למלא קמטים וקמטוטים עדינים, כמו גם בשביל לבצע מילוי רקות, עיצוב אף ומילוי או הדגשת עצמות לחיים.

 היות ומדובר בחומר טבעי שהגוף יודע לייצר ולסנתז, השימוש ב-HA כולל מילוי שקעים באזורים רגישים כגון העפעפיים, מילוי קמטי אף-שפה ובמידת הצורך גם עיבוי שפתיים בהתאמה אישית.

יתרה על כך, כדאי לדעת שבעזרת היאלורונן אפשר לטפל בקפלים שבין השפה לסנטר ומכונים "מריונטות" ולעצב את קו הלסת בקרב מבוגרים וצעירים. ריכוז טיפולי האסתטיקה תחת קורת גג אחת עולה בקנה אחד עם צרכי קהל היעד והוא הופך את החומצה ההיאלורונית לחומר שקשה להתעלם מחשיבותו.

חומצה היאלורונית למראה טבעי וצעיר

חומצה היאלורונית מיוצרת באופן טבעי בגופם של כל בעלי החיים, ואנו בתוכם. מבחינה ביולוגית, מדובר במולקולת ענק שעשויה מספר רב של אטומים ובחומר סמיך דמוי ג'ל שמסוגל לספוח אליו כמויות אדירות של מים.

מרבית החומצה נמצאת בעור וחלק ממנה נמצא בחלל המפרקים ובעיניים, אך קצב הייצור שלה פוחת במהלך ההזדקנות.

ירידה בכמות החומצה היא האחראית לכמה מהסימנים הבולטים והמטרידים של תהליך ההזדקנות. מנגד, החדשות הטובות הן שבעזרת הזרקה מקצועית שלה אפשר להשיג מראה טבעי וצעיר. בהמשך, כל שנותר הוא ליהנות מעור תפוח, חלק מאוזן בלחותו ובעל יכולת החלמה מהירה ומרשימה.

נציגי Besthétique ממתינים לפנייתך כדי לקבוע עבורך פגישת ייעוץ בחינם. אם ברצונך ליהנות מהיתרונות של חומצה היאלורונית