עיבוי ועיצוב השפתיים

בקליניקת הבוטיק של Besthétique משתמשים בחומרי מילוי מעולים של JEVUDERSTYLGE או RESTILYNE על מנת לבצע עיבוי שפתיים ברמה הגבוהה ביותר. אנו בוחרים בקפידה את חומרי המילוי ולא מתפשרים על המקצועיות. הקפדה על המינון הנכוןבמקומות הנכונים ותוך שימוש בחומרים הנכונים תחזיר לך את המראה הצעיר באופן טבעי ותעניק עבורך את החיוניות שחיפשת.

היכרות עמוקה עם התכונות והמאפיינים של חומצה היאלורונית הופכת אותנו לאנשי מקצוע מובילים בתחום האסתטיקה. אנו נבין באופן אישי את הצרכים שלך אחרי פגישת היכרות בחינם וללא התחייבותונשמור מולך על שקיפות מלאה. 

בניגוד לסיליקון שיחייב אותך בהוצאה כספית גבוהה ובעל נטייה לנדוד לאזורים נוספים  אנו משתמשים רק בחומצה היאלורונית כי היא מוכיחה את עצמה על בסיס קבוע. מלבד העובדה שזהו חומר טבעי שמסונתז בגוףבאמצעות הזרקת חומצה היאלורונית ניתן לעודד יצירת קולגן ואלסטין בקצב מהיר. התוצאות מבחינתך יהיו מראה צעירעור לחמיעוט קמטוטים וכמובן שפתיים עבות. 

על איזה שפתיים חלמת?

מטרת העל שלנו היא לסיים את הטיפול במצב שעליו דמיינת. אנו נבדוק באופן ספציפי איזה חומרים מתאימים לך מבין החברות המובילות ונעדכן אותך לגבי תהליך הטיפול הצפוי. במקבילנקצה עבורך איש מקצוע צמוד שילווה אותך באופן אישי ויסביר לך על ההחלמה והחזרה לשגרה. אצלנו השפתיים שלך בידיים טובות ורק רופאים יבצעו את הטיפול  בהתאם לדרישות משרד הבריאות הישראלי וגופי הבריאות המחמירים בעולם.

הדרך שלך לשפתיים עבות במראה טבעי מתחילה כאן. כל שנותר לך לעשות הוא להשאיר פרטים באתר ולתאם מולנו פגישת ייעוץ בהקדם. אנו נדאג לבצע עבורך עיבוי שפתיים עם חומרים מעולים ונעמיד לרשותך אנשי מקצוע עם הכשרה אקדמאית מוכחת. נשמח לשמוע ממך!