איזה חומרים מתאימים למילוי הקמטים ומה הכי מועיל?

הרופאים של Besthétique ימצאו עבורך את החומר המתאים למילוי קמטים בזווית הפה ויעזרו לך להשיג מראה צעיר וחיוני. אנו ממליצים על שימוש בחומצה היאלורונית, שנחשבת לחומר המילוי הנפוץ ביותר שבעזרתו אפשר למלא ולטשטש קמטים, למתוח את עור הפנים ולעבות שפתיים. את תוצאות הטיפול יהיה לך קל לראות כבר באופן מיידי – וזה עוד לפני שיפור נוסף שיגיע בימים שאחרי.

היכרות עמוקה עם התכונות של חומצה היאלורונית מאפשרת לנו לרכז עבורך סוגים שונים של טיפולי העלמת קמטים. אנו גאים להיות הבית שלך לטיפולים קוסמטיים וללוות אותך בדרך למראה צעיר, טבעי ומחמיא. איתנו כבר לא יהיה לך צורך לדאוג מקמטים והרופאים האסתטיים שלנו יגשימו עבורך את כל החלומות.

החומרים שאתם אנו עובדים נבחרים בקפידה, מאושרים על ידי משרד הבריאות הישראלי ועומדים בסטנדרטים המחמירים ביותר. בקליניקה שלנו יכירו בפנייך חומרים מבית JEVUDER, STYLGE או RESTILYNE ויסבירו לך על היתרונות שלהם. עוד קודם לכן, נבין מה הגוף שלך צריך ונבחר את החומרים שיעזרו לו לחזור למראה הטבעי והצעיר.

הגיע הזמן להיפרד מהקמטים!

חומצה היאלורונית מוכיחה שהופעת קמטים היא לא גזירה משמיים. זהו חומר דמוי ג'ל שסופח מים ומצוי בגוף באופן טבעי, כך שהשמירה על הלחות והזנת העור היא רק חלק מרשימה ארוכה יותר של יתרונות. מבחינתך, הגיע הזמן להיפרד מהקמטים כי בעזרת חומצה היאלורונית ניתן לטפל בלחיים ובאזורים אחרים של הגוף במהירות.
כמו כן, חומרי המילוי שבהם אנו משתמשים מפחיתים את הנפיחות והאדמומיות סביב אזור הזריקה ועוזרים לך לחזור לשגרה.

אנו יכולים לתאם מולך פגישת ייעוץ ללא התחייבות ולהראות לך כבר מחר דוגמאות לטיפולים שהצליחו אצל נשים בטווח רחב של גילאים.
מלבד חומצה היאלורונית משתמשים אצלנו בקליניקת הבוטיק גם בבוטוק

עם זאת, הבוטוק משמש למצח בלבד, או במקרים מסוימים לשימוש בצדי העיניים ולא בשום מיקום אחר בפניך. אם יש לך ספקות, נשמח לקבל את הפרטים שלך כבר עכשיו ולדאוג שנציגי Besthétique יתאמו מולך פגישה.

העלמת קמטים בקליניקת Besthétique

מטרתנו היא לבצע עבורך העלמת קמטים באופן טבעי ויעיל ונשמח להשוות עבורך בין שיטות שונות על מנת להחזיר לך את תחושת הביטחון העצמי.