הצערת מראה כפות הידיים למה לי?

קליניקת הבוטיק של Besthétique מבינים את החשיבות של מראה גב כף היד. כתוצאה מכך, אנו בוחרים בקפידה חומרים מעולים של JEVUDER, STYLGE או RESTILYNE ומשתמשים בחומצה היאלורונית על מנת להשיג עבורך מראה צעיר ומחמיא.
הטיפול שאנו מציעים מיועד למקרים שבהם אין מתאם בין נראות גיל הפנים לנראות גב כף היד. כמו כן, נשמח להעמיד לרשותך אנשי מקצוע מובילים בפגישת ייעוץ אישית בחינם כדי לבדוק באיזה חומרים הכי כדאי לך להשתמש על מנת להשיג תוצאות מעולות. אנו נשמור על שקיפות מלאה ודרכנו יהיה לך נעים ונוח יותר להסתכל על גב כף היד בלי לסבול מפגיעה בדימוי ובתחושת הביטחון העצמי.

חומצה היאלורונית לטיפול טבעי

טיפולים בגב כף היד מבוצעים בקליניקה שלנו באמצעות חומצה היאלורונית. מטרתנו היא לחסוך עבורך את האלרגנים והרעלנים שבחלבונים, כמו גם לשמור על תהליך טבעי עם יעילות מוכחת. בעזרת חומצה היאלורונית נשיב לך את המראה הרענן, נטשטש קמטים באזורים שונים בגוף וכמובן נעלים קפלים בגב כף היד שלך.
חומצה היאלורונית מצויה באופן טבעי בגוף האדם והטיפול שמבוסס עליה מבוצע ללא כאב. אצלנו במרפאה בוחרים בקפידה את טכניקת הטיפול, את החומרים ואת הכלים וכך משפרים את איכות העור בגב כף היד כדי להשיג עבורך מראה צעיר. כמו כן, דרכנו ניתן לתאם טיפולים על בסיס חומצה היאלורונית להענקת נפח לפנים, מילוי קמטים או עיבוי שפתיים.
הדור החדש של טיפולי האסתטיקה מתאפיין בזמינות גבוהה והתאמה אישית לצרכים שלך. אנו מבצעים את כל הטיפולים באישור משרד הבריאות הישראלי ומזמינים אותך להצטרף לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים אם תמיד חלמת על הצערת גב כף היד, רק נותר לך להשאיר פרטים ולתאם מולנו פגישה.