מה היא מתיחת פנים בחוטים ולמי זה מתאים?

הטכנולוגיה החדשה של שימוש בחוטים לצורך מתיחת פנים ללא ניתוח מיושמת אצלנו בקליניקה על ידי רופאים מוסמכים ובעלי הכשרה אקדמית. בצורה כזו אנו משלבים עבורך בין תוצאות מהירות, אחוזי הצלחה גבוהים וידע מקצועי ברמה הגבוהה ביותר. כמו כן, אנו מתחייבים לעקוב מקרוב אחר החידושים האחרונים על מנת להביא גם לישראל את הדור הבא של שירותי הקוסמטיקה והאסתטיקה.

עבודה עם חומרי JEVUDER, STYLGE או RESTILYNE מאפשרת לנו לשמור על סטנדרטים גבוהים. אנו לא מתפשרים על חומרי הגלם ודואגים ללוות אותך מהצעד הראשון ועד להשגת התוצאות. יתרה מזאת, אנו נעזרים בחוטים נספגים על מנת לבצע בעיקר מתיחת פנים ללא ניתוח – אך בלי לוותר על המראה הטבעי ותווי הפנים האורגניים שלך.

למה להשתמש בחוטים?

הטיפולים בקליניקת Besthétique מבוצעים על ידי ד"ר בן גולדהכט, רופא לאסתטיקה עם ניסיון רב בתחום. כמו גם ד"ר איתי חונה בין היתר, הכישרון של הרופאים שלנו מאפשר לשלב בין התכונות של חומצה היאלורונית לבין היתרונות של שימוש בחוטים לביצוע מתיחת פנים ללא ניתוח.

בפועל, מדובר לרוב בטיפול נלווה לעיבוי שפתיים עם חומצה היאלורונית ובטכניקה שמטרתה להדגיש את קווי המתאר הטבעיים של השפה, לטשטש קמטוטים מסביב לשפתיים או למתוח את הפנים.

השילוב בין חומצה היאלורונית לבין הטכניקה שבה אנו משתמשים מיועד לנשים בטווח רחב של גילאים. קהל היעד העיקרי של הטיפול כולל נשים מעשנות, אך אנו יכולים למצוא עבורך פתרונות גם לתהליך טבעי של הופעת קמטים באזורים שונים בפנים. אחרי המתיחה שנבצע עבורך, אף אחד לא ישים לב שעברת טיפול – אבל המראה יהפוך להיות צעיר ומלא חיים.

אז מה נותר לך לעשות?

מה שמפריד בינך לבין החומרים המעולים של קליניקת הבוטיק Besthétique היא רק פעולה פשוטה להשארת פרטים באתר