עיבוי, עיצוב והגדלת שפתיים בחומצה היאלורונית – מה היתרונות של זה?

חומצה היאלורונית שבה אנו משתמשים מומלצת עבור עיצוב ומילוי נפח בשפתיים כי מדובר בחומר דמוי ג'ל שסופח ומים ומצוי בגוף האדם באופן טבעי. בניגוד לסיליקון, חומצה היאלורונית מעניקה מראה חיוני לעור הפנים ומיועדת גם לעיצוב ומילוי נפח בשפתיים בצורה שתמיד רצית.

דור החדש והנוכחי של טיפולי אסתטיקה נשען רובו ככולו על השימוש בחומצה היאלורונית. עם זאת, רבים עדיין שואלים את עצמם מה הקשר בין חומרים טבעיים מן הסוג הזה לבין העלמת קמטים ועיבוי שפתיים. נוסף על כך, מושגים כגון PRP מקשים לעיתים על היכרות עם האופן שבו הטיפול מיושם ועל הבנת היתרונות שלו.

בשביל להבין את הערך המוסף של שימוש בחומרים טבעיים עבור עיבוי, עיצוב והגדלת שפתיים צריך לחזור אחורה למאפיינים של חומצה היאלורונית. החומר, שמכונה בעגה המקצועית Hyaluronic Acid או בקיצור HA, נראה כמו ג'ל ותפקידו לספוח מים. מלבד העובדה שהוא מצוי בגוף באופן טבעי, המולקולה שיש בו אוגרת נוזלים וכך שומרת על לחות השיער והעור.

במילים אחרות, HA הוא חומר מעולה לטיפולי אסתטיקה והפתרון הטוב ביותר למילוי לחיים, השבת נפח לפנים, עיצוב האף וכמובן עיבוי שפתיים. במקביל, אפשר להשתמש בו כדי לעצב שפתיים או להגדיל אותן באופן טבעי ומבלי לוותר או להעלים על תווי הפנים המקוריים. התוצאה היא שפתיים עבות ומלאות ומראה רענן בטיפול שאינו כרוך בכאב.

סוגי חומצה היאלורונית לשפתיים שלך

עיבוי, עיצוב והגדלת שפתיים הם כבר מזמן לא פריבילגיה אלא דרך חיים. בעזרת טיפולי שפתיים אפשר להשיג שיפור דרמטי בתחושת הדימוי והביטחון העצמי ולהגיע לתוצאות מעולות בתוך זמן קצר. כמו כן, השימוש בחומר שמצוי בגוף האדם מאפשר טיפול ללא כאב ומשפר את איכות העור בצורה בטיחותית, ידידותית וזמינה מאי פעם.

כאן המקום להזכיר שאת היתרונות של חומצה היאלורונית אפשר להשיג במגוון חומרים. ההבדל העיקרי הוא בין חומרים שמיוצרים על ידי חברות גדולות וקטנות, כאשר את העדיפות כדאי לתת מטבע הדברים למותגים המוכרים. אנחנו בקליניקת הבוטיק Besthétique למשל משתמשים רק בחומרים של JEVUDER, STYLGE או RESTILYNE וכך מביאים אליך את המילה האחרונה בתחום.

לסיכום, עיבוי, עיצוב והגדלת שפתיים בחומצה היאלורונית לא חייבים להיות פנטזיה יקרה. רוצה לדעת עוד? נציגי Besthétique ישמחו לתאם מולך פגישת ייעוץ בחינם ולהסביר לך על היתרונות של חומצה היאלורונית.