טיפול מזותרפיה PRP לחידוש העור & נשירת שיער

בקליניקת הבוטיק Besthétique משתמשים בטכניקה טיפולית ותיקה שמכונה מזותרפיה ומשמשת לשיפור מרקם העור. מלבד העובדה שניתן להיעזר בטכניקה הזו או באופן מתמשך או כטיפול מהיר וחד פעמי, הייחודיות שלנו באה לידי ביטוי בשילוב בינה לבין PRP (Platelet-rich plasma).

טיפולי Platelet-rich plasma, או בעברית פלזמה עשירה בטסיות, מבוססים על החדרת תאי גזע בעלי מרכיבי גדילה טבעיים לצורך שימור המראה הטבעי. בפועל, הטיפול כולל החדרת ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו וכמובן אנטי-אוקסידנטים וכך הופך לאנטי אייג'ינג טבעי כמו שתמיד רצית.

ריכוז שירותי אסתטיקה תחת קורת גג אחת יחסוך עבורך זמן, כסף וטרחה. אנו מאפשרים לך לפגוש את נציגי המרפאה בחינם וללא התחייבות ויכולים להרכיב עבורך טיפול בהתאמה אישית. מטרתנו היא לשפר את מרקם העור שלך, אך לעשות זאת באופן טבעי שישמור על תווי הפנים ועל תכונות האופי שתמיד ליוו אותך.

מה הטיפול נותן לך?

לטיפולי מזותרפיה PRP מגוון רחב של יתרונות. בראש ובראשונה, הטיפול שנבצע עבורך ישפר את טקסטורת העור ויטשטש סימני גיל ובהם קמטוטים וכתמים. שנית, אנו משתמשים בחומרים מעולים מבית ולומה, סטילאז' ורסטיליין לטשטוש צלקות אקנה וסימני מתיחה ויכולים לרענן את מרקם העור שלך בתוך זמן קצר.

כמו כן, אנשי המקצוע בקליניקה שלנו מוסמכים לבצע טיפולי מזותרפיה להבהרת פיגמנטציה ולשלב חומרי PRP מעולים לכיווץ נקבוביות פעורות. בין היתר, הטיפול יחדש וימתח את עורך באופן טבעי – תוך שהוא יגביר את היכולת שלו להתחדש עכשיו ובעתיד.

בפגישת הייעוץ נוכל להחליט על כמות הטיפולים המומלצת עבורך ולהסביר על הנחיות התחזוקה. כעת מה שנותר לך לעשות הוא להשאיר פרטים באתר, להמתין לשיחה מאחד הנציגים שלנו ולקבוע בהקדם סדרת טיפולי מזותרפיה PRP להשגת מראה צעיר.

טיפול מזותרפיה בתל אביב

אם אתם מחפשים את המקום האיכותי ביותר לבצע הליך טיפול מזותרפיה או PRP להצערת העור או לטיפול בנשירת שיער אתם כנראה במקום הנכון בקליניקת בסתטיק אנו לא מתפשרים ושואפים להעניק לך את הטיפולים האיכותיים ביותר הקיימים בתחום צרו קשר היום ותאמו פגישת יעוץ ללא התחייבות!